Książki na miarę naszych czasów

      Możliwość komentowania Książki na miarę naszych czasów została wyłączona

Wydawnictwo Hachette od wielu lat znane jest wszystkim rodzicom i dzieciom.  Wydawnictwo posiada bardzo szeroki katalog pozycji, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wydawnictwo od wielu lat w Polsce znane jest dzięki swoim wspaniałym przewodnikom turystycznym, które wielu Polakom przybliżyły najbardziej egzotyczne zakątki świata.

Dużą popularnością cieszy się seria „Pisane przez życie” przedstawione tam historie są tak niesamowite, że wręcz nieprawdopodobne stanową gotowy scenariusz filmowy…

Inną specjalnością wydawnictwa Hachette są przepięknie wydane książki dla dzieci. Na przykład seria „ Magiczne baletki”, dedykowana dziewczynkom od lat pięciu. Równie ciekawa propozycja dla małych czytelników to „Moje pierwsze encyklopedie Larousse’a” , publikacja znana i ceniona na całym świecie. Od wielu lat aktualizowana i wznawiana.

Wydawnictwo Hachette oferuje swoim czytelnikom książki najwyższej, jakości, zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym. Każdy członek rodziny znajdzie książkę idealna dla siebie…