Zrelaksuj się z książką

      Możliwość komentowania Zrelaksuj się z książką została wyłączona

Wielu z nas nie może sobie wyobrazić lepszego sposobu na spędzenie długiego, jesiennego bądź zimowego wieczoru – niż spędzenie go we własnym domu, pod kocem na fotelu w towarzystwie kubka ulubionego, gorącego napoju i z dobrą lekturą w ręku. Jednak czasami właśnie dobór lektury jest problematyczny – co tu wybrać, by spędzić przyjemny wieczór?

Postaw na Chmielewską


Nawet jeżeli nie jesteśmy miłośnikami kryminałów, nadal możemy rozkoszować się pisarstwem Joanny Chmielewskiej. Bowiem Joanna Chmielewska była pisarką niezwykle płodną i poza słynną serią kryminałów z niezapomnianą, wyrazistą bohaterką, a jakże! – Joanną, Chmielewska to również seria autobiografii oraz poradników traktujących o nas – kobietach i mężczyznach.

Dlaczego warto?


Warto zapoznać się z twórczością Joanny Chmielewskiej. Nie tylko dlatego, że to jedna z najlepszych polskich pisarek i niekwestionowana królowa kryminału. Warto również dlatego, że pisarstwo Chmielewskiej cechuje ogromna doza dobrego humoru i niesamowita wręcz lekkość. Chmielewska była również niesamowitą obserwatorką – widać to zwłaszcza w serii jej poradników. To wszystko sprawia, że każdy, kto spragniony jest dobrej rozrywki – znajdzie w jej książkach coś dla siebie.